Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Pinterest

Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) Mp3 indir

Ermenita Hoxha Sekretet E Mia (2022)

Bu şarkıyı paylaşın

Sanatçı Ermenita Hoxha
Albüm Sekretet E Mia (2022)
Şarkı Dü Dü Dü (Tiktok Remix)
Hit 1071 indirme
Haftalık Hit 72 Haftalık indirme.
Boyut 3.45 MB
Tarih 2 Aralık 2022 , Cuma günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 8 puan. 26 kişi puan verdi.

Şarkıya Tepkin Olacak mı ?

Şaşkın (2%)

Çok Kötü (3%)

Komik (4%)

İdare Eder (4%)

Çok Güzel (62%)

Aşk (25%)

114   kişi şarkıya tepki verdi
Dü Dü Dü (Tiktok Remix) Yorumları.
 • алена
  1
  bok aydym
 • Selbi
  0
  Ya remix degilinin adini soyleyin
 • Arslan
  0
  gowy
 • maksat
  0
  du du du aydymyn ady
 • mfhhgh
  0
  perfect
 • S A Î F
  0
  Tek kelime CHYRACHY muzik🤙😉
 • Mınnos 🫣
  0
  Güzel😘
Yorumları Göster
Dü Dü Dü (Tiktok Remix) indir ve şarkı sözü.

Hej, a i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Hej, a i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Hej, a i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej
Po vjen djali nga malet
Dhe tek unë sot do falet
Nuk e di a do ndalet
Hajde t'i, hajde t'i falim mëkatet
Për këtë vajzën do vije
Dhe krejt botën ta lije
Unë jam diell nuk jam hije
Ti i je i imi, djalë prej Shqipërie
Hej, a i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Baby shija jote, shijes sime
Peng i ka mbet
Hej, a i kujton ato netë?
Nuk janë më një sekret
Por unë nuk e di, nuk e di
Si kam me u ndi
Nuk e di, si për tjetrën m'ke lon
Edhe sot un po du me ta thon
Edhe një, edhe ty
Unë, ty, tre, ta marrsha
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
Ma ke bo jetën si lojna, avion
Ma ka lon, ma ka lon
Nuk di nji tjetër, se pishmon
Ma ka lon, ma ka lon
Hej, a i kujton ato netë?
Mbetën vetëm sekret
Baby shija jote, shijes sime
Peng i ka mbet
Hej, a i kujton ato netë?
Nuk janë më një sekret
Por unë nuk e di, nuk e di
Si kam me u ndi
Nuk e di, si për tjetrën m'ke lon
Edhe sot un po du me ta thon
Edhe një, edhe ty
Unë, ty, tre, ta marrsha
(Ta marrsha, ta marrsha)
(Ta marrsha, ta marrsha)
Ma kadalë, ma kadalë, ej
Ma kadalë, ma kadalë, ej

Ermenita Hoxha ile ilgili en çok aranan terimler.

Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) indir, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) mp3 indir, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) mp3 indir dur, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) telefona indir, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) şarkı sözleri, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) bedava mp3 indir, Ermenita Hoxha Dü Dü Dü (Tiktok Remix) mobil dinle