Facebook
Twitter
WhatsApp
Duman Mp3 indir

Bu şarkıyı paylaşın

Sanatçı Efecan
Albüm Karışık
Şarkı Duman
Hit 2398 indirme
Haftalık Hit 3 Haftalık indirme.
Boyut 2.90 MB
Tarih 14 Ekim 2017 , Cumartesi günü eklendi.
Puan
10 üzerinden 8 puan. 15 kişi puan verdi.
Duman Yorumları.
Duman indir ve şarkı sözü.

Efecan - Duman Sözleri

Verse 1.
Dost yüzünden bu hale geldim ben , Aşkı s*ktir etmiş bi halde
Duygularımı yorgan döşşek vede gözlerimi inan ettim lan hep perde.(ibrahim emre Kcmz) Kalbim dokunulmaz iliklenir geriye dönme lan ben onu geçtim. 'Müeebbet'le yargılandım sana 'Beraat' ile gözelim yol verdim .Bırak be s*kmişim aşkı sevgiyi ne getirdiki ne götürecek söyle , sakın ha sakın sen böyle düşünme Kapanmıyo çünkü gözlerimde. Gözlerimde gözlerim yokki lan onları sana bırakıpta gittim her bi gecende acı çek diye gözlerimi gözlerinee defnettim.Neyse şimdi ben hayatıma döneyim , sana tek bi sözüm iyi dinle derim - Zengin züppesi değilim bunu bil , Kuru ekmeği suya bandırıp yerim. Kalbinde sabahlamak istemiyom bana göre mesken park ve sokaklar , Ama diş ağrısından değil lan sinirden dolayı patlıyo haplar . Dumanın fazla olduğu maddaye destekçi olurya bi kaç çarşaf , senin ondan unutma bi farkın yok.Şimdi düşünüyon acaba kimi sarsam .Onlarda onun gibi kafa varmı Sana değil sardıklarıma sorsam , iyi biliyom diyecekleri tek şey ''Sade bi kaç dakkalık sev Paşam Off sen şimdi ne sinirlenmişsindir . kusura bakma güzelim Ben aşkı anlatamıyorum .
Bu parça sadece sana özel değil . parçanın adı ne biliyomusun(adı ne biliyomusun ) Hayata Dair .(ibrhm emre)

Verse 2.
Hayata dair bi kaç kelime yazıyorum eğil vede yürü bi düzenle .Bişey öğretenim yok insanlar Ben yaşadıklarımı yazıyorum öyle Kalemmi mürekkepmi s*ktir git ben onları okul sırasına gömdüm . Şimdi sırasını bekliyor gelenler kusura bakmayın ben size sövdüm . Taparak gidişi olan hayatta tepe-taklak yerlerde gezindim . Ayranı süt die görüyodu bazen nefs'ine yenik düşen bu gözlerim . Nefsm kokmasın diye inanınki ağzımdan düşmezdi sakız . Dişlerimde ki o kasınmalarla çok seri atıyodu o olmayan nabız . Durdurak tanımayan bu benmiyim. Durdurulan benden iyi değilse . Durmak yok bu yolda diyorum ben zaten sonumuz belli cenaze . Kimine göre yalan , kimine göre kral ben biliyom bana yeter mertebem öLümün en son zerresine kadar tırnaklarımla duvar eskitecem . Aç ve susuz gariban bi kul bilin - Ezmek istiosanız bi dilenci . Ama unutmayın geçmişim siper geleceğimse olacak bi haberci . Eğer ölmezsek ilerki zamanda . Gelen bilir ve tektir geçmişi . Kullanın olan bütün gücünüzü yoksa ilerde affetmem sizi .


Hepsi bu kadar mı ? Hayııııır . Henüz bitmedi . Neyi anlatacam biliyomusunuz .
Diyarbakırı Taşı topragı altın olan memleketi şehri amedi . Dışlanan memleketi ..

Verse 3.
Diyarbakır burası mezopotamya . Dışlıyor neden görmeyen herkes . Kimlikte diyarbkır olunca diyolar ypalım 2 dakka merkez . Bizde özgürce Türkiyenin her biyerinde dolaşmak istiyoruz lan . Gelde bu sözleri parçada söyle , gelde bu parçayı devlete dinlet . Hangi gün yatakta rahat ettik söyleyin hadi la söyleyin bize . Kaçıncı keç uykudan uyandık karalık vede zifiri gecelrde . Hey siz devletin adamı olanlar sizce yeterlimiki bu size . Kendinizi yerimize koyup düşünün siz ne yaparsanız söyleyin be . Memleketim Mersin evet doğru . Ben gördüklerimi yazıyorum lan . Yalan değil hepsi büyük gerçek Diyarbakır dışlanan memleket . Sokakta yaşayan tonla çocuk var topluma sen kazandır be devlet . Onlar evinden gelmeni beklemiyor . bekledikleri tek bi şey rahmet . Neyse bu dosyayıyada böylece kapatak Fazlada başınızı ağrıtmıyim ben . GBT eme işlemek istiyorsanız buyrun gelin bana hiç farketmez . okulda yok aşkı siktr ettim düzeni bozuk hayat olursa soran adımda belli her yerde efecan Diyarbakırda diye hep dışlanan .

Efecan ile ilgili en çok aranan terimler.

Efecan Duman indir, Efecan Duman mp3 indir, Efecan Duman mp3 indir dur, Efecan Duman telefona indir, Efecan Duman şarkı sözleri, Efecan Duman bedava mp3 indir, Efecan Duman mobil dinle