Müzik Mp3 İndir - Bedava Şarkı Dinle
Twitter'da Takip Et Google Plus'da Takip Et Facebook'da Takip Et


Ana Sayfa > > > >

Ordunun Duası mp3 indir

Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Ordunun Duası
Hit
: 1924 indirme.
Haftalık Hit
: 7 Haftalık indirme.
Boyut
: 3.39 MB
Tarih
: 28 Temmuz 2017 Cuma günü eklendi.
Puan

10 üzerinden 6 puan. 6 kişi puan verdi.

Rating: 6 out of 10
Hatalı MP3 Bildir
Aslıhan Erkişi / Ordunun Duası Yorumları.
 1. Merve Kılınç

  Mükemmel ???

 2. hgby gülce

  Yeni kapı yazısını yeni rakıya benzeten bi ben miyim

 3. Fatih Ömür

  Şiiri seslendiren Serdar Tuncer şarkı tarafı Ertuğrul Erkişi

 4. Ydgr Dmry

  Şiiri seslendiren de Ertuğrul bey mi acaba? Yusuf Özkan Özburun beyefendinin sesine benzettim.

 5. Ydgr Dmry

  Emeklerine sağlık, her dinlediğimde bir kez daha hayran kalıyorum. Maşaallah

 6. Adem Kartal

  O beğenmeyen 4 dümbiğe sesleniyorum şarkının nereseni beğenmediniz

 7. Emir Bucak

  fon müziğin ismi ney

 8. Ismayil Asgerov

  Bütün dünyâya küskündüm, dün akşam pek bunalmıştım; Nihayet, bir zaman kırlarda gezmiş, köyde kalmıştım. Şehirden kaçmak isterken sular zaten kararmıştı, Pek ıssız bir karanlık sonradan vâdiyi sarmıştı. Işık yok, yolcu yok, ses yok, bütün hılkat kesilmiş lâl... Bu istiğrâkı tek bir nefha olsun etmiyor ihlâl Muhîtin hâli "insâniyyet"in timsâlidir, sandım; Dönüp mâzîye tırmandım, ne hicranlar, neden andım! Taşarken haşrolup beynimden artık bin müselsel yâd, Zalâmın sinesinden fışkıran memdûd bir feryâd, 0 müstağrak, o durgun vecdi nâgâh öyle coşturdu Ki vâdiden bütün, yer yer, enînler çağlayıp durdu. Ne muhrik nağmeler, yâ Rab, ne mevcâmevc demlerdi; Ağaçlar, taşlar ürpermişti, gûya Sûr-i Mahşerdi! -Eşin var, âşiyanın var, baharın var, ki beklerdin; Kıyâmetler koparmak neydi, ey bülbül, nedir derdin ? 0 zümrüd tahta kondun, bir semâvî saltanat kurdun; Cihânın yurdu hep çiğnense, çiğnenmez senin yurdun, Bugün bir yemyeşil vâdi, yarın bir kıpkızıl gülşen, Gezersin, hânmânın şen, için şen, kâinatın şen. Hazansız bir zemin isterse, şâyed rûh-i ser-bâzın, Ufuklar, bu'd-i mutlaklar bütün mahkûm-i pervâzın. Değil bir kayda, sığmazsın - kanadlandım mı - eb'âda; Hayâtın en muhayyel gayedir ahrâra dünyâda, Neden öyleyse mâtemlerle eyyâmın perîşandır? Niçin bir damlacık göğsünde bir umman hurûşandır? Hayır, mâtem senin hakkın değil... Mâtem benim hakkım: Asırlar var ki, aydınlık nedir, hiç bilmez âfâkım! Tesellîden nasîbim yok, hazân ağlar bahârımda; Bugün bir hânmansız serseriyim öz diyârımda! Ne husrandır ki: Şark'ın ben vefâsız, kansız evlâdı, Serâpâ Garba çiğnettim de çıktım hâk-i ecdâdı! Hayâlimden geçerken şimdi, fikrim herc ü merc oldu, SALÂHADDÎN-İ EYYÛBÎ'lerin, FATİH'lerin yurdu. Ne zillettir ki: nâkûs inlesin beyninde OSMAN'ın; Ezan sussun, fezâlardan silinsin yâdı Mevlâ'nın! Ne hicrandır ki: en şevketli bir mâzi serâp olsun; O kudretler, o satvetler harâb olsun, türâb olsun! Çökük bir kubbe kalsın ma'bedinden YILDIRIM Hân'ın; Şenâatlerle çiğnensin muazzam Kabri ORHAN'ın! Ne heybettir ki: vahdet-gâhı dînin devrilip, taş taş, Sürünsün şimdi milyonlarca me'vâsız kalan dindaş! Yıkılmış hânmânlar yerde işkenceyle kıvransın; Serilmiş gövdeler, binlerce, yüz binlerce doğransın! Dolaşsın, sonra, İslâm'ın harem-gâhında nâ-mahrem... Benim hakkım, sus ey bülbül, senin hakkın değil mâtem! (*)

 9. Gülsüm Durmaz

  Allahimmm,müthiş. Hakettiği dinlenmeye ulaşmıyor, böyle muazzam eserler.

 10. Levent YÜZGEÇ

  Amin Amin Amin

 11. Payam Omed

  Allah allahh

 12. Orhan Coşkuner

  mukemmel olmus ekinize emeginize sağlık

 13. Yalcin Adibeke

  vatan bir bütündür bölünemez

 14. nurullah incioglu

  Onlara ölü demeyin sehitler ölmez

 15. Buse Karabacak

  ?? ?? ??❤️❤️❤️

Yorumları Göster
Aslıhan Erkişi / Ordunun Duası Şarkı Sözü.

Aslıhan Erkişi - Ordunun Duası Maalesef eklenmemiş. Dilerseniz Aslıhan Erkişi Ordunun Duası biliyorsanız bize iletin ekleyelim.

Aslıhan Erkişi / Ordunun Duası ile ilgili en çok aranan terimler.

Aslıhan Erkişi Ordunun Duası indir - Aslıhan Erkişi Ordunun Duası mp3 indir - Aslıhan Erkişi Ordunun Duası mp3 indir dur, Aslıhan Erkişi Ordunun Duası telefona indir, Aslıhan Erkişi Ordunun Duası şarkı sözleri, Aslıhan Erkişi Ordunun Duası bedava mp3 indir, Ordunun Duası mobil dinle

Aslıhan Erkişi (YENİ 10)

Aslıhan Erkişi (TOP 10 Bu Ay)